صبح - آرشیو موضوعی - راديو، تلويزيون و سينما
سه شنبه، ۲۰ فروردینماه ۱۳۹۲

بعد از 16 سال باز هم سیما ج ج داره بچه های مدرسه همت رو پخش میکنه. شبها حدود ساعت 22.30 تا 23 از شبکه آمورش.

===
یادش بخیر . . الان دارم فسمت 4 رو میبینم . . . حس خوبی دارم

تعداد بازدید: 1483 مرتبه - لینک ثابت - نظر مبارک (0 نظر)
جمعه، ۲۷ فروردینماه ۱۳۸۹

کیارستمی با فیلم "رونوشت برابر اصل" در جشنواره کن حضور دارد. راستی کی بود که گفت من دیگه وارد جشنواره های رقابتی نمی شم؟
هوس جایزه همه کار می کنه و البته دوستان جدید هم می توانند در این تغییر نظر موثر باشند.
این فیلم در ایتالیا تولید شده و محصول ایتالیا و فرانسه است. فکر می کنید میشه این فیلم را ما ایرانی های ساکن وطن هم ببینیم؟

kia-cinema.jpg
اینجا برید و مشخصات فیلم رو ببینید. فرانسه البته اگر بلدید
همانطور که کشاورهای ما هندوانه شیرین و درشت را سوا می کنند و صادر می کنند تا عرب ها رفع تشنگی کنند، خودروسازها ماشین های وطنی را ارزونتر از اینجا در کشورهای آفریقایی می فروشند. هنرمندهای ما هم فیلم های متفاوتشان را می برند برای خارجی نشون می دهند. ما می تونیم فقط کف بزنیم.

تعداد بازدید: 850 مرتبه - لینک ثابت - نظر مبارک (2 نظر)
جمعه، ۱۵ شهریورماه ۱۳۸۷

famous-voices.jpgاین آقا را ببینید. بعدش هم تصاویر کارتونی کنارش!
این آقا به جای شخصیت های کارتونی صدا تولید فرمودند.

اگر می خواهید با صداهای بیشتری روی تصاویر کارتونی آشنا بشوید. لطفا کلیک کنید.

تعداد بازدید: 853 مرتبه - لینک ثابت - نظر مبارک (1 نظر)
پنجشنبه، ۲۰ دیماه ۱۳۸۶

ای ازومی او ازدیرن گون لریم . . . آغاج مینیب آت گزدیرن گونلرم
sharyar-tv-02.jpg
کمال تبریزی، کارگردان باهوش و سیاسی است. به قول خودش، به پیشواز تابو می رود تا بشکندش. هرچند سریال تلویزیونی شهریار، کم و کاستی هایی دارد ولی در این وانفسای برنامه های زرد نود قسمتی (که اخیرا چند سری 90 تائی شده اند) غنیمتی است. خصوصا که فکر و ذکر مرا با خود به موطن مادری می برد و ساعتی، سرخوش می کند.
بعد از سردار جنگل، این دومین شخصیت ایرانی هست که غیر مرکزنشین است و سریال بلندی در باره اش ساخته می شود. شاید این هم یک تابو بوده که باید کمال خان آن را می شکست. حیف که اطلاع رسانی در باره این سریال کم بوده و گزارش های کمی در مورد پشت صحنه منتشر شده است.

ادامه‌ی مطلب ...
تعداد بازدید: 1368 مرتبه - لینک ثابت - نظر مبارک (2 نظر)
چهارشنبه، ۱۳ تیرماه ۱۳۸۶

rahebipayan-tv.gifسريال راه بي پايان الان از شبكه سه سيما در حال پخش است. اطلاعات بيشتر در باره اين سريال را در سايت اختصاصي آن ببينيد.
اين سريال در شركت كلك خيال تهيه شده است.

تعداد بازدید: 741 مرتبه - لینک ثابت
پنجشنبه، ۳ خردادماه ۱۳۸۶

hakfilm-web.jpgحاتمی کیا یک فیلمساز متعلق به دفاع مقدس هست. چه روزی می شه یقه اش رو گرفت؟ معلومه که سوم خرداد همیشه می تونه بهانه خوبی باشه برای گیرانداختن او برای مصاحبه. امشب شب شیشه ای شبکه پنج سیما میزبان اوست.
وسط این دعوا اومدم نرخ تعیین کنم! چند ماهی هست که قراراست برای دفتر فیلمسازی حک فیلم که تهیه کننده آثار سینمائی و تلویزیونی ایشان است سایتی طراحی کنیم که مدتهاست سایت آماده است ولی فرصت نمی کنند اطلاعات آماده کنند. خلاصه خواستم آدرس سایت رو بدم. اگر سوالی و حرفی داشتید، مطمئن باشید نامه ها را میبینند.
اگر شب شيشه اي با حضور حاتمي كيا را نديده ايد اينجا خلاصه اش را بخوانيد

تعداد بازدید: 972 مرتبه - لینک ثابت
چهارشنبه، ۵ اردیبهشتماه ۱۳۸۶

فرصتی شد یک بخش از اخراجی ها را دیدم. ناخودآگاه یاد اوایل دهه 60 افتادم که الگوی سینمای اسلامی، توبه نصوح مخملباف بود. فیلمی که می شود گفت در زمان خود پر بیننده ترین بود. کپی آن هزاران بار در مساحد، سالنهای دولتی و جبهه های جنگ به نمایش گذاشته شد. فیلمی که یک فتو رمان بود از کسی که بنابود چریک شود، انقلاب پیروز شد، عرصه فرهنگ را انتخاب کرد و از قصه نویسی تا نمایش و سینما نسخه پیچید، آموزش داد و تجربه کرد. توبه نصوح اولین تجربه جدی در کارگردانی سینما برای مخملباف بود.
اکنون "ده نمکی" هم همان کار را دارد می کند. از مشت کوبیدن به نوشتن روی آورده و بعدا قدرت را در هنر یافته است. اخراجی ها یک فتو رمان ناشیانه است که با درایت اقتصادی حبیب خان کاسه ساز و بهره گیری از ستاره های سینما، کاری قابل پخش از آب درآمده است.
با این حساب من هم با داوران جشنواره هم رای هستم و نکته قابلی برای دریافت سیمرغ در این فیلم نمی بینم الا هوش کاسبی اوس حبیب که آن هم نیاز به سیمرغ ندارد و ایران چک های گیشه بیشتر به کار می آید.
اخراجی ها، مغلمه ای از اس ام واس های جک و لطیفه، تیکه ها و اصطلاحات چاله میدانی است.
در هرصورت اگر اکبر عبدی همینجوری ده تا دونه جک تعریف کند ملت پول خرج می کنند تا بروند ببینند، امر بر مسعود خان مشتبه نشود.
این بود انشای من در مورد اخراجی ها. فرصت کنم کامل ببینم تا بیشتر بنویسم. برای داش حبیب کاسه سار هم عرض کنم که داداش حبیب ایول، هزاری رو عشق است، ایول!

تعداد بازدید: 957 مرتبه - لینک ثابت - نظر مبارک (10 نظر)
جمعه، ۱۷ فروردینماه ۱۳۸۶

تعطيلات نوروزي، فرصتي بود كه با تلويزيون آشتي مختصري بكنيم. البته اين ارتباط از روي اجبار بود، بالاخره بايد حواشي دور هم بودن خانوادگي را قبول كرد.
هرچه برنامه ها پيش مي رفتند، ساخت فورس ماژوري از سر و روي برنامه ها مي باريد. اين عيب در ذات خود، يك حسن داشت كه بدليل كمبود وقت، نتوانسته بودند تبليغات درون برنامه اي زيادي جذب كنند.
در مجموع، فيلمهاي سينمائي كه ندرتا قابل استفاده بود (جرح و تعديل، تغييرات ترجمه اي و . . ) از بين سريال ها هم، سريال شبكه پنج (سلام) خوب بود. ساعت پخشش خوب نبود ولي در مجموع خوشم آمد. در مرتبه بعدي، نصرت خانم (ترش و شيرين) قابل تحمل تر از بايرام و حبيب بودند. اگر عطاران اين قدر نقش چيپ و حال بهم زني نداشت شايد مي شد "ترش و شيرين" را با كارهاي مديري مقايسه كرد، ولي خود شيفتگي و تاكيد زياد بر كاراكتر ناصر، اين امكان رو ازش گرفت.
در هر صورت جاي مهران مديري خالي بود.

تعداد بازدید: 854 مرتبه - لینک ثابت - نظر مبارک (9 نظر)
  • جدیدترین مطالب
بازار قزوین - من و توحید
جمعه، ۱۰ مهرماه ۱۳۹۴
ارومیه و لاله و توحید
دوشنبه، ۱۶ اردیبهشتماه ۱۳۹۲
بازار و کبابش
چهارشنبه، ۱۸ بهمنماه ۱۳۹۱
معنی کنید و جایزه بگیرید!
چهارشنبه، ۱۸ بهمنماه ۱۳۹۱
تعطیل می باشد.
چهارشنبه، ۱۸ بهمنماه ۱۳۹۱
  • لینک دوستان
  • موضوعات
  • آرشیو ماهانه
برای دیدن آرشیو ماهانه اینجا را کلیک کنید.
  • تبلیغات
پایان نامه دانشگاه، مشاوره تحصیلی سایت مد ایران نیژه: کودکان با نیازهای ویژه سفرگو خاطرات سفر فروشگاه اینترنتی آتلیه عکاسی از نوزاد و کودک موسه امام هادی علیه السلام جامعه مجازی کودک و والدین فرهنگ نام فارسی
بازدیدهای امروز:
446 بازدید
بازدیدهای دیروز:
1,565 بازدید
کل بازدیدها:
3,331,062 بازدید
افراد آنلاین:
60 نفر
فید وبلاگ تماس با نویسنده
درباره نویسنده
تماس با نویسنده
طراحی سایت: استادیو شار
قدرت گرفته از MovableType