چهارشنبه، ۲ فروردینماه ۱۳۹۱

بیشتر اوقات وقتی یاد وبلاگ می افتیم که می خواهیم شکایت کنیم. دلیلش هم اینه که معمولا در مقابل اجحافی که هر روز از صبح تا شب در حقمان انجام می شود معمولا راهی برای شکایت و حق ستاندن نیست. اگر کسی ماشینش را جلوی پارکینگ شما پارک کند و برود دنبال کارش و دو ساعت بعد برگردد با قیافه حق به جانب حداکثر یک ببخشید همش 2 دقیقه بود! می گوید و میرود.
shahrad_adsl_logo.gifغرضم از این نوشته شکایت نیست بلکه تشکر است. در غرب تهران سرویس دهنده اینترنتی شهراد یکی از بهترین شرکت هاست. یک هفته ای که سرویس اینترنتم را عوض کردم و از شهراد خدمات میگیرم برای اولین بار توانستم به صورت دلخواه در اینترنت بچرخم و حتی!! فیلم ها را بدون سکته ببینم.
منظور نظرم تشکر بود از زحمات و سرویس های خوب این شرکت. اگر غرب تهران هستید در گرفتن سرویس درنگ نکنید. همه خدمات هم اینترنتی است. بدون نیاز به مراجعه.

نسخه قابل چاپ - ارسال شده در بخش: آی‌تی
تعداد بازدید: 1064 مرتبه - لینک ثابت - نظر مبارک (0 نظر)
بخش نظرات - تعداد نظرات: 0 نظر
ثبت نظر شما
(اگر بار نخست است که می‌خواهید نظر خود را ثبت کنید، باید توجه داشته باشید که نظر شما پس از تایید مدیریت سایت، منتشر خواهد شد. از صبر شما سپاسگزاریم.)


  • جدیدترین مطالب
بازار قزوین - من و توحید
جمعه، ۱۰ مهرماه ۱۳۹۴
ارومیه و لاله و توحید
دوشنبه، ۱۶ اردیبهشتماه ۱۳۹۲
بازار و کبابش
چهارشنبه، ۱۸ بهمنماه ۱۳۹۱
معنی کنید و جایزه بگیرید!
چهارشنبه، ۱۸ بهمنماه ۱۳۹۱
تعطیل می باشد.
چهارشنبه، ۱۸ بهمنماه ۱۳۹۱
  • لینک دوستان
  • موضوعات
  • آرشیو ماهانه
برای دیدن آرشیو ماهانه اینجا را کلیک کنید.
  • تبلیغات
پایان نامه دانشگاه، مشاوره تحصیلی سایت مد ایران نیژه: کودکان با نیازهای ویژه سفرگو خاطرات سفر فروشگاه اینترنتی آتلیه عکاسی از نوزاد و کودک موسه امام هادی علیه السلام جامعه مجازی کودک و والدین فرهنگ نام فارسی
بازدیدهای امروز:
1,109 بازدید
بازدیدهای دیروز:
1,880 بازدید
کل بازدیدها:
3,337,315 بازدید
افراد آنلاین:
17 نفر
فيد وبلاگ تماس با نويسنده
درباره نویسنده
تماس با نویسنده
طراحی سایت: استادیو شار
قدرت گرفته از MovableType